Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację, w tym elektroniczną, jednostek samorządu terytorialnego.

Więcej

TKP kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Prawnik z ponad 8-letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej podmiotów z branży informatycznej. Prowadzi własną działalność gospodarczą, a jej klientami są zarówno wykonawcy, jak i zamawiający. Doradzała przy ubieganiu się i realizacji największych zamówień informatycznych w Polsce. Twórca dokumentacji przetargowych, nadzorca nad prawidłowym przebiegiem prowadzenia postępowań.

Więcej

Zastępca dyrektora Oddziału NASK w Białymstoku

Kierownik oddziału Obsługi i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych oraz Szkoleń w Biurze Informatyki i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

Więcej

Administrator Bezpieczeństwa Informacji i Administrator Systemów Informatycznych w Urzędzie Miejskim we Władysławowie

Z branżą IT związany od 1997 r. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami informatycznymi w zakresie architektury i bezpieczeństwa sieci w sądach, urzędach oraz szkołach.

Więcej

Dyrektor ds. kluczowych klientów

W DKS odpowiedzialny za rozwój sprzedaży projektowej. Od lat zajmuje się projektowaniem optymalnych rozwiązań w dziedzinie druku biurowego.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2006 r.

Dr Wojciech Dubis specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, międzynarodowym prawie prywatnym, prawie mediów elektronicznych oraz prawie handlowym, w tym m.in. w zagadnieniach związanych z prawem bankowym, fuzjami i przejęciami, obrotem wierzytelnościami, prawem ubezpieczeń gospodarczych.

Więcej

Zastępca Dyrektora w Departamencie Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Starszy Kierownik Projektu, Departament Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

Dyrektor ds. kluczowych klientów w firmie Sietom

Menager z ponad 27 letnim doświadczeniem. Z branżą IT oraz Sietom związany od 22 lat.

Więcej

starszy dokumentalista Archiwum Uniwersytetu Wrocławskiego

Z wykształcenia historyk i administratywista, ukończył podyplomowe studia z zakresu administrowania sieciami komputerowymi na PWr. W Archiwum UWr od 2012 r.

Więcej

Radca prawny w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od czerwca 2020 roku

W Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM Karolina Knysak jest członkiem zespołu prawa procesowego i postępowań arbitrażowych. Doradza i świadczy pomoc prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców, głównie w obszarze prawa cywilnego, na etapie przedsądowym oraz w obszarze sporów sądowych.

Więcej

dr nauk humanistycznych, od lat zawodowo związany z administracją publiczną

Dyrektor jednostki – Archiwum Uniwersytetu Wrocławskiego, redaktor, współautor i autor kilkudziesięciu publikacji dotyczących samorządu terytorialnego.

Więcej

Członek zarządu w Ogolnopolskim Stowarzyszeniu Regionalnych Funduszy Rozwoju.

Ekspert w zakresie instrumentów finansowych, rynku środków unijnych, pozabankowego rynku finansowego skierowanego do sektora przedsiębiorstw.

Więcej

Public Sector Sales Executive Large Enterprise

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Cyfryzacji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego

Od wielu lat pracuje w obszarze projektów IT w bankowości oraz ochronie zdrowia., posiada certyfikat PRINCE2® w zarządzaniu projektami.

Więcej

Country Manager Poland

Odpowiedzialny za rozwój firmy Stormshield w Polsce. Od blisko 15 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem informacji.

Więcej

Product Manager w Arrow ECS

Odpowiedzialny m.in. za obsługę partnerów/integratorów oraz dobór rozwiązań w zakresie składowania i zabezpieczania danych.

Więcej

Konsultant ds. handlowych

Związany z firmą Eurotrend prawie od początku jej istnienia. Zajmuje się obsługą handlową nowych i obecnych klientów oraz projektowaniem systemów AV

Więcej

Zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu drukarek wielkoformatowych

Z produktami EPSON związany od prawie 30 lat. W firmie CORSO zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu drukarek wielkoformatowych do zastosowań CAD/GIS/POS oraz urządzeń biznesowych i oprogramowania do zarządzania wydrukiem.

Więcej